Plakat Konkursu "Wielkanoc w twórczości plastycznej"

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach oraz Wójt Gminy Werbkowice ogłaszają GMINNY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pod hasłem: „WIELKANOC W TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ” WERBKOWICE 2021.

Nagrywanie filmiku "Chrusty na zapusty"

Z braku możliwości spotkania się z naszymi Małymi Kucharzami postanowiliśmy zajęcia kulinarne przeprowadzić w formie zdalnej. Zaprosiliśmy wyjątkowych gości i w taki oto sposób powstało nagranie z rodzinnym robieniem chrustów/faworków i róż karnawałowych. Było dużo śmiechu, zabawy i w efekcie finalnym – słodkości.

Rozstrzygnięcie zimowych konkursów dla dzieci i młodzieży

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych zimowych konkursów na RODZINNY PROJEKT STROJU KARNAWAŁOWEGO oraz na BAŁWANKA LUB INNEGO STWORKA ZE ŚNIEGU. Ciężko było nam podjąć decyzję ponieważ każda z nadesłanych przez Was prac wyróżniała się czymś wyjątkowym. Dlatego postanowiliśmy nagrodzić wszystkich.

Logo GOK Werbkowice i Senior+

Informujemy, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi do dnia 14 lutego 2021 roku ulega przedłużeniu zawieszenie działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach oraz zajęć w Klubie Senior+.
Pracujemy za zamkniętymi drzwiami od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Członkowie kółka teatralno-muzycznego

Kółko teatyralno-muzyczne działające przy GOK Werbkowice z okazji dnia Babci i Dziadka przygotowało krótką scenkę.
Zapraszamy do obejrzenia.