Plakat Kino plenerowe

Przedstawiamy wybrany przez państwa w ankiecie repertuar na kino plenerowo-samochodowe w dniach 24-26 lipca:
- piątkowe kino z uśmiechem: „Teraz albo nigdy”
- sobotnie kino dla lubiących emocje: „Robin Hood - Początek”
- niedzielne kino familijne: „Chłopiec z burzy”

Wstęp bezpłatny!

Każdy seans rozpoczynamy o godz. 20:30.

Miejsca projekcji filmowych:
1. Kino samochodowe - 24, 25 lipca (piątek, sobota) na terenie byłego rynku przyległym do stadionu MLKS Kryształ Werbkowice.
2. Kino plenerowe - 26 lipca (niedziela) w Amfiteatrze Werbkowice.

W związku z obowiązującymi procedurami wynikającymi ze stanu epidemii, musimy wszyscy przestrzegać poniższych zasad!
1. Kino samochodowe
- Przy wjeździe na teren kina obowiązkowe mierzenie bezdotykowe temperatury prze pracownika GOK. W przypadku stwierdzenia temp. powyżej 37ºC osoba nie uczestniczy w pokazie.
- Osoby, które miały kontakt z osobami przebywającymi na kwarantannie bądź zakażonymi lub wykazują objawy grypopodobne nie mogą uczestniczyć w pokazie.
- Samochody będą kierowane na wyznaczone miejsca postojowe.
- Ruch pieszych dopuszczalny jest tylko w przypadku konieczności skorzystania z toalety.
- W samochodach obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Nakaz nie dotyczy osób, które wspólnie zamieszkują w gospodarstwie domowym.
- Do udziały w pokazach dopuszczone są tylko samochody osobowe.
2. Kino plenerowe w Amfiteatrze
- Obowiązek mierzenia temperatury przy wejściu na teren kina.
- Każdy z widzów zajmuje tylko oznaczone miejsca w związku z zachowaniem dystansu społecznego (nie dotyczy rodzin).
- Obowiązek zakrywania ust i nosa.
- Dezynfekcja rąk.
- Ograniczenie przemieszczania się na terenie kina (nie dotyczy konieczności skorzystania z toalety).

Uwaga! W razie deszczu seanse filmowe będą wyświetlane w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach.