Uczestnicy Pikniku profilaktycznego na zakończenie wakacji

W piątek 31.08.2018 r. w Amfiteatrze w Werbkowicach odbył się piknik profilaktyczny na zakończenie wakacji. Na dzieci czekało wiele atrakcji tj.: dmuchane miasteczko, zajęcia profilaktyczno-animacyjne w namiocie edukacyjnym, wata, popcorn, grochówka, pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu OSP Werbkowice i Terebiń.

Na scenie natomiast zaprezentowały się: dziecięca grupa taneczna z Podhorzec, Poziom 600 z programem profilaktycznym pt. „Jeszcze jeden krok do przodu”, Marika Drożdżak, Wojtek Żyła z zespołem NoLimit, Energy Girls, Formacja Malibu. Na zakończenie odbył się pokaz ogniowy grupy Iluzja.

Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Werbkowice, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach.