Zespoły: Górzanki z Gozdowa, śpiewaczy z Honiatycz i Lotos z Werbkowice podczas Gminnej Wigilii 2018

W niedzielę 16.12.2018 r. w Werbkowicach odbyła się Gminna Wigilia, którą poprzedziła msza święta w Kościele Parafialnym w Werbkowicach.
W Gminnym Ośrodku Kultury przybyłych mieszkańców gminy przywitała pani wójt Agnieszka Skubis-Rafalska.

Po wspólnej modlitwie i dzieleniu się opłatkiem ze sceny popłynęły dźwięki najpiękniejszych kolęd w wykonaniu zespołów działających przy GOK Werbkowice (zespół dziecięcy z Werbkowic, Górzanki z Gozdowa, Lotos z Werbkowic, zespół śpiewaczy z Honiatycz) oraz Mariki Drożdżak.

Na stołach natomiast zagościły przepyszne potrawy wigilijne przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich i Klubu Seniora z Werbkowic.
Dodatkowo w tym dniu odbył się kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Alojzowie.

Organizatorzy:
Wójt Gminy Werbkowice