Zapraszamy do zapoznania się ofertą zajęć GOK Werbkowice na 2019 rok.

NOWE FORMY ZAJĘĆ:

- Klub Gier Planszowych (gr. wiekowa: dzieci młodzież i dorośli, zajęcia grupowe, darmowe, zapisy w GOK – 84 657 20 32)
Zajęcia skierowane do wszystkich miłośników gier planszowych. W ramach działania klubu odbywałyby się warsztaty z tworzenia gier (np. duże gry plenerowe), turnieje, wieczorki z planszówkami, itp. W zasobach klubu znajdowałyby się gry dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

- Klub Animatora /wolontariusza/ (gr. wiekowa: młodzież 13-18 lat, zajęcia grupowe, darmowe, zapisy w GOK – 84 657 20 32)
Zajęcia skierowane do młodych, ambitnych, twórczych i odpowiedzialnych osób, którym nie jest obca idea wolontariatu i chcących się rozwijać w tym kierunku. W ramach zajęć grupa pozna zasady pracy animatora oraz będzie miała wpływ na wydarzenia skierowane do młodzieży (w tym realizowanie własnych pomysłów/inicjatywy).

- Kreatywne warsztaty z rękodzieła (gr. wiekowa: młodzież i dorośli, zajęcia grupowe, darmowe, zapisy w GOK – 84 657 20 32)
Podczas zajęć uczestnicy poznają różne techniki plastyczne. Dodatkowo zajęcia będą wiązały się z udziałem w konkursach, kiermaszach, wystawach.

- Zajęcia audio-video (gr. wiekowa: młodzież od 13 lat, zajęcia grupowe, darmowe, zapisy w GOK – 84 657 20 32)
Zajęcia z rejestracji cyfrowej audio-video, obróbki i montażu materiałów w formie: teledysków, videoklipów, reportaży, wywiadów, spotów reklamowych, krótkich filmów.

- Klub Malucha (gr. wiekowa: dzieci, zajęcia grupowe, darmowe, zapisy w GOK – 84 657 20 32)
Zajęcia animacyjne dla najmłodszych, w tym: gry i zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne i manualne, zajęcia kulinarne, itp.

- Zajęcia projektowo-krawieckie (gr. wiekowa: dzieci, młodzież, zajęcia grupowe, darmowe, zapisy w GOK – 84 657 20 32)
Cykl kreatywnych spotkań, na których uczestnicy będą uczyć się szyć, ozdabiać i projektować. Świat tkaniny, materiałów, kolorów i faktur będzie materiałem by tworzyć i bawić się przy tym. Podczas pracy uczestnicy pobudzą swoją wyobraźnię, rozszerzą umiejętności szycia i projektowania.

- Zajęcia techniczne /mały konstruktor/ (gr. wiekowa: dzieci, młodzież, zajęcia grupowe, darmowe, zapisy w GOK – 84 657 20 32)
Za pomocą różnorodnych materiałów (przyrodnicze, papiernicze, włókiennicze, drewno i materiały drewnopodobne, tworzywa sztuczne,) uczestnicy nauczą się budować, konstruować i majsterkować (np. latawce, zabawki, domki, itp.).

 

OBECNE FORMY ZAJĘĆ:

- Zespół dziecięcy (gr. wiekowa: dzieci, młodzież, zajęcia grupowe, darmowe, zapisy w GOK – 84 657 20 32)
Zajęcia wokalne dla osób wykazujących predyspozycje do śpiewania, talent wokalny a także chęć do systematycznej pracy. Zajęcia w zakresie pracy nad ciekawym repertuarem, różnicowanym pod względem: charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Zajęcia przygotowują do udziału w różnego rodzaju konkursach piosenki, występach scenicznych, organizowanych festynach.

- Dance Kids - zajęcia taneczne dla dzieci (gr. wiekowa: dzieci 4-7 lat i 8-12 lat, zajęcia grupowe, odpłatne, zapisy pod nr tel. 603 094 645)
Dance Kids to technika związana stylem ze street dance, łączy klasyczne techniki takie jak locking, popping, funk, house. Dance jest przede wszystkim dobrą zabawą, pozwala rozwijać indywidualność tancerza, ale wymaga dużej dokładności. Pomaga wyrazić prawdziwe emocje i nawet te negatywne zmienia w pozytywną energię taneczną.

- Nauka gry na perkusji (gr. wiekowa: młodzież, dorośli, zajęcia indywidualne, odpłatne, zapisy pod nr tel. 507 807 808)
Na zajęciach uczeń pozna technikę gry na zestawie perkusyjnym. Podczas nauki uczeń kształtuje w sobie poczucie rytmu, pamięć muzyczną, koordynację w grze na zestawie perkusyjnym. W zajęciach uczestniczyć mogą zarówno osoby mające podstawy muzyczne jak i początkujący. Dobór materiału i tempo jego przerabiania będzie dostosowane do potrzeb i możliwości uczestnika.

- Nauka gry na gitarze (gr. wiekowa: młodzież, dorośli, zajęcia indywidualne, odpłatne, zapisy pod nr tel. 732 876 115)
Na zajęciach uczeń pozna technikę gry na gitarze: klasycznej, akustycznej, elektrycznej i basowej. W zajęciach uczestniczyć mogą zarówno osoby mające podstawy muzyczne jak i początkujący. Dobór materiału i tempo jego przerabiania będzie dostosowane do potrzeb i możliwości uczestnika.

 

Szczegóły dotyczące dni i godz. zajęć podane zostaną w późniejszym terminie.