Serdecznie zapraszamy na IX Międzypowiatowy Festiwal Pieśni i Piosenki Maryjnej, który odbędzie się w dniach 11,12.05.2019 o godz. 11:00. Pierwszego dnia odbędą się przesłuchania dzieci i młodzieży w Kościółku parafialnym w Werbkowicach a drugiego dorosłych w sali widowiskowej GOK Werbkowice.

Poniżej przedstawiamy kolejność występów.

SOBOTA - 11.05.2019 (dzieci i młodzież)
Zespoły – szkoła podstawowa:
1. Zespół SŁODZIAKI (GOK Werbkowice)
2. SCHOLA WOJSŁAWICE (Parafia Wojsławice)
3. Dziecięcy Zespół Ludowy RECZKA (SP Rejowiec)
4. Zespół WESOŁE NUTKI ze Ślipcza (GOK Wołajowice)
5. Zespół PROMYKI (GCKSiT Wojsławice)
6. Zespół K4 (GOK Mircze)
7. Mała schola BOSCO z Mircza (Parafia Mircze)
Soliści i duety – szkoła podstawowa:
1. IZABELA OBSZYŃSKA (SP Werbkowice)
2. ZUZANNA KUSIAK (SP Mieniany)
3. JULKA DEC (SP Gozdów)
4. KRZYSZTOF GĄGOŁ (Parafia Buśno, gm. Białopole)
5. ALEKSANDRA WÓJTOWICZ (Tomaszów Lubelski)
6. ILONKA SOŁDACZUK (Parafia Wojsławice)
7. JAGODA MUSUR (SP Werbkowice)
8. WERONIKA KRUK (Czumów)
9. PATRYCJA SKORUPA (SP Werbkowice)
10. BARTEK KOROL, JAKUB KOROL (SP Gozdów)
11. Duet wokalny ISKIERKI (SP Werbkowice)
Soliści i duety – młodzież szkolna:
1. DOROTA KRUK (Czumów)
2. MARIKA DROŻDŻAK (GOK Werbkowice)
3. KAROLINA WOŹNIAK (Czerniczyn)
4. NATALIA KRUK (Czumów)

NIEDZIELA - 12.05.2019 (dorośli)
Zespoły:
1. Zespół LOTOS (GOK Werbkowice)
2. KLUB ZŁOTEGO WIEKU (Hrubieszów)
3. Zespół BOROWIANKI (GOK Białopole)
4. Zespół NA GRANICY (PSG Hrubieszów)
5. Zespół REMEDIUM (GOK Białopole)
6. Zespół POKOLENIE z Kułakowic Pierwszych (GOK Wołajowice)
7. Zespół SERENADA (PCKiR Dołhobyczów)
8. Zespół BIESIADA (KDK Krasnystaw)
9. Zespół SREBRNE ŚWIERKI z Kułakowic Trzecich (GOK Wołajowice)
10. Zespół NADBUŻAŃSKIE ECHO z Mircza (GOK Mircze)
11. Zespół JUTRZENKA z Czerniczyna (GOK Wołajowice)
12. Zespół GÓRZANKI (GOK Werbkowice)
13. Zespół WRZOS (PCKiR Dołhobyczów)
14. Zespół SZYCHOWIANKI z Szychowic (GOK Mircze)
15. Zespół BIEDRONKI ze Ślipcza (GOK Wołajowice)
16. Zespół KRESOWIANKI z Żabcza (PCKiR Dołhobyczów)
17. Zespół wokalny MADA – BIS (GCKSiT Wojsławice)
18. ZESPÓŁ ŚPIEWACZY z HONIATYCZ (GOK Werbkowice)
19. Chór PROMIEŃ (KK Słoneczko Hrubieszów)
20. Zespół ZORZANIE (Gm. Trzeszczany)
21. Zespół NA JEDEN RAZ z Mienian (GOK Wołajowice)
22. Zespół ECHO (GOK Trzeszczany)
23. Zespół NADBUŻANKI z Gołębia (PCKiR Dołhobyczów)
24. Zespół CZERWONE RÓŻE ze Szpikołos (GOK Wołajowice)
25. Zespół OSTROWIACY (GOK Trzeszczany)
26. Zespół ZUZANKI z Moniatycz (GOK Wołajowice)
27. Zespół STOKROTKI (GOK Trzeszczany)
28. Zespół wokalny „HUBAL” (Hrubieszów)
29. Zespół NIEPOKORNI (GOK Trzeszczany)
30. Zespół NOTOSIUP ze Ślipcza (GOK Wołajowice)
Soliści i duety:
1. HENRYK KOMOROWSKI (Bogucice)
2. ŻANETA CIEŚLUK (Teptiuków)
3. ALINA KOWALSKA (GCKSiT Wojsławice)

Organizatorzy:
Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach
Wójt Gminy i Rada Gminy Werbkowice
Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie
Parafia św. Michała Archanioła w Werbkowicach