Plakat Tydzień bibliotek

W tym roku „TYDZIEŃ BIBLIOTEK” obchodzimy w dniach 8-15 maja 2020 r. Ze względu na epidemię koronawirusa będzie odbywał się w przestrzeni wirtualnej.

Gminna Biblioteka Publiczna w Werbkowicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z terenu gminy Werbkowice do podzielenia się z nami swoją relacją „Jak spędzasz ten czas zatrzymania?” z książką tradycyjną, ebookiem, audiobookiem – w formie opisu tekstowego, zdjęć, filmu.

Prace należy przysłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pracy prosimy dołączyć dane autora: imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania oraz nr. tel.

Na Wasze prace czekamy do 30 maja 2020 r.

Najciekawsze relacje w formie opisu tekstowego, zdjęć lub filmu opublikujemy na stronie i fanpage GOK Werbkowice.

Serdecznie zapraszamy!