Gminna Rada Kobiet w Werbkowicach
Przewodnicząca Katarzyna Serafin
Zastępca Przewodniczącej Małgorzata Kawka
Skarbnik Iwona Rudzińska-Kurzepa
Sekretarz Małgorzata Krasiczyńska-Lewandowska
   
Wykaz zgłoszonych KGW do RZRKiOR w Tomaszowie Lubelskim

Alojzów

Informacje Ogólne
Miejscowość Alojzów
Nazwa koła Szansa Alojzowa
Ilość członkiń 30
Zarząd - skład
Przewodnicząca Katarzyna Serafin
Zastępca Przewodniczącej Janina Czyrka
Skarbnik Renata Hołdaś
Sekretarz Elżbieta Gałka

Dobromierzyce

Informacje Ogólne
Miejscowość Dobromierzyce
Nazwa koła Szafirowe Kobietki
Ilość członkiń 18
Zarząd - skład
Przewodnicząca Bożena Barczuk
Zastępca Przewodniczącej Elżbieta Ostasz
Skarbnik Wioletta Lal
Sekretarz Liliana Baran

Gozdów

Informacje Ogólne
Miejscowość Gozdów
Nazwa koła KGW Gozdów
Ilość członkiń 11
Zarząd - skład
Przewodnicząca Elżbieta Majcher
Zastępca Przewodniczącej Urszula Gałan
Skarbnik Ciucka Katarzyna
Sekretarz Ewa Długosz

Honiatyczki

Informacje Ogólne
Miejscowość Honiatyczki
Nazwa koła Róże Honiatyczek
Ilość członkiń 16
Zarząd - skład
Przewodnicząca Monika Kozyra
Zastępca Przewodniczącej Jadwiga Wolańczuk
Skarbnik Agnieszka Niedźwiedź
Sekretarz Aneta Chudyga

Honiatyczki Kolonia

Informacje Ogólne
Miejscowość Honiatyczki Kolonia
Nazwa koła Czekoladowy Gang
Ilość członkiń 17
Zarząd - skład
Przewodnicząca Aneta Wołoszyn
Zastępca Przewodniczącej Teresa Jarawka
Skarbnik Edyta Kliszcz
Sekretarz Katarzyna Sawicka

Hostynne

Informacje Ogólne
Miejscowość Hostynne
Nazwa koła Złote Babki
Ilość członkiń 16
Zarząd - skład
Przewodnicząca Marta Kulik
Zastępca Przewodniczącej Dorota Osuch
Skarbnik Iwona Czerwieniec
Sekretarz Iwona Wróbel

Konopne

Informacje Ogólne
Miejscowość Konopne
Nazwa koła Wesołe Konopielki
Ilość członkiń 15
Zarząd - skład
Przewodnicząca Małgorzata Krasiczyńska-Lewandowska
Zastępca Przewodniczącej Elżbieta Adamczuk
Skarbnik Teresa Dorota
Sekretarz Zofia Daniluk

Kotorów

Informacje Ogólne
Miejscowość Kotorów
Nazwa koła Kobiety z Pasją
Ilość członkiń 26
Zarząd - skład
Przewodnicząca Barbara Fik-Morelewska
Zastępca Przewodniczącej Anna Wróbel
Skarbnik Grażyna Krawczyk
Sekretarz Wioletta Domonik

Łysa Góra

Informacje Ogólne
Miejscowość Łysa Góra
Nazwa koła Magiczne Babkik
Ilość członkiń 18
Zarząd - skład
Przewodnicząca Elżbieta Ślusarz
Zastępca Przewodniczącej Edyta Dąbrowska
Skarbnik Maria Łysiak
Sekretarz Joanna Misiarz

Malice

Informacje Ogólne
Miejscowość Malice
Nazwa koła Twórcze Dziewczyny
Ilość członkiń 20
Zarząd - skład
Przewodnicząca Anna Makolągwa
Zastępca Przewodniczącej Anna Turek
Skarbnik Renata Łukasiuk
Sekretarz Mariola Łukasiuk

Podhorce

Informacje Ogólne
Miejscowość Podhorce
Nazwa koła Odlotowe Agentki
Ilość członkiń 43
Zarząd - skład
Przewodnicząca Beata Mazurek
Zastępca Przewodniczącej Stanisława Kucy
Skarbnik Zdzisława Krzemińska
Sekretarz Maria Horniak

Sahryń

Informacje Ogólne
Miejscowość Sahryń
Nazwa koła Żółte Magnolie
Ilość członkiń 15
Zarząd - skład
Przewodnicząca Iwona Rudzińska-Kurzepa
Zastępca Przewodniczącej Beata Gzik
Skarbnik Agata Świąder
Sekretarz Anna Mrozowska

Strzyżowiec

Informacje Ogólne
Miejscowość Strzyżowiec
Nazwa koła Strzyżowianki
Ilość członkiń 14
Zarząd - skład
Przewodnicząca Anna Kazańska
Zastępca Przewodniczącej Joanna Kamińska
Skarbnik Jolanta Sznura
Sekretarz Teresa Wojtczak

Terebiniec

Informacje Ogólne
Miejscowość Terebiniec
Nazwa koła Współczesne Dziedziczki
Ilość członkiń 15
Zarząd - skład
Przewodnicząca Jadwiga Krawczyk
Zastępca Przewodniczącej Barbara Cymborska
Skarbnik Urszula Wilkos
Sekretarz Ewa Szałata

Terebiń

Informacje Ogólne
Miejscowość Terebiń
Nazwa koła Atomówki
Ilość członkiń  
Zarząd - skład
Przewodnicząca Ewelina Turek
Zastępca Przewodniczącej Ewa Jochaniuk
Skarbnik Anna Turek
Sekretarz Justyna Zając

Turkowice

Informacje Ogólne
Miejscowość Turkowice
Nazwa koła Kobiety z Klasą
Ilość członkiń 24
Zarząd - skład
Przewodnicząca Małgorzata Łukiewicz
Zastępca Przewodniczącej Maria Skop
Skarbnik Beata Słomiana
Sekretarz Bożena Hudoba

Wronowice

Informacje Ogólne
Miejscowość Wronowice
Nazwa koła Kobiety Sukcesu
Ilość członkiń 19
Zarząd - skład
Przewodnicząca Małgorzata Kawka
Zastępca Przewodniczącej Elżbieta Jarochiewicz
Skarbnik Antonina Bazan
Sekretarz Irena Rybczyńska