Czerwiec to oczywiście czas świętowania Dnia Dziecka! To właśnie ten wyjątkowy dzień był tematem naszych zajęć. Wspólnie przygotowywaliśmy kolorową ściankę oraz testowaliśmy farby do malowania twarzy przed zbliżającym się Gminnym Dniem Dziecka, który odbędzie się 07.06.2026 r. Korzystając z ładnej pogody spędziliśmy też trochę czasu w plenerze.
Były to ostatnie w tym sezonie zajęcia plastyczno-konstruktorskie. Zajęcia zostaną wznowione w październiku.
Przed nami jeszcze warsztaty kulinarne, które odbędą się w dniach 9–10.06.2026 r.
Wkrótce opublikujemy również harmonogram zajęć wakacyjnych. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności!





