Laureaci eliminacji gminnych 27. JKR w Werbkowicach

Gminna Bibliotek Publiczna w Werbkowicach w dniu 7.11.2023 r. zorganizowała eliminacje gminne 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „sny i marzenia”. W konkursie uczestniczyło 11 recytatorów z gminy Werbkowice.

Komisja w składzie:
1. Jolanta Wołk – poetka regionalna, pracownik biblioteki pedagogicznej w Hrubieszowie,
2. Agnieszka Pawlos – instruktor animacji dzieci i młodzieży oraz kultury ludowej w GOK Werbkowice,
3. Joanna Kons – bibliotekarz PBP w Hrubieszowie,

za właściwy dobór tekstu, interesującą i właściwą interpretację tekstu, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny postanowiła nagrodzić w kategorii wiekowej:

- klasy I-III Miłosza Ślebodę z PSP Malice (instr. Ewa Kawczyńska),

- klasy IV-VI Zuzannę Musur z PSP Malice (instr. Marta Kogut).

Decyzją komisji osoby nagrodzone wezmą udział w Turnieju Powiatowym, który odbędzie się 16.11.2023 r. o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Trzeszczanach.