Dzieci i młodzież z grup taneczno-rytmicznych
W niedzielę (03.03.2024) w GOK Werbkowice odbyło się spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Licznie przybyłą widownię powitała Maria Knap – dyrektor GOK Werbkowice. Wydarzenie rozpoczęło się od występów tanecznych dzieci i młodzieży z grup taneczno-rytmicznych działających przy GOK Werbkowice pod kierunkiem instruktor tańca Diany Czerkawskiej.
Następnie na scenie odbyły się występy wokalne młodzieży: Natalii Bałakut i zespołu Vocalizer pod kierunkiem instruktora Krzysztofa Lisowskiego. Przed występem kabaretu PKS z Lublina odbyło się losowanie upominków ufundowanych przez:
Justynę Cisek (Salon Fryzjerski),
Jerzego Rybczyńskiego (Hurtownia artykułów spożywczo-przemysłowych w Werbkowicach),
Martę Rybczyńską (Zakątek Urody gabinet kosmetyczny),
Natalię Nowak (Kuźnia Urody salon fryzjersko-kosmetyczny),
Stanisława Niedźwiedzia (Sklep Lewiatan),
Macieja Walentego (Resto&Pizza Valentino),
Mariusza Kidybę (Przewodniczący Rady Gminy Werbkowice),
Mirosławę Bożek (Kwiaciarnia Cyprys),
Annę Tyc (Zakład Fryzjerski).

Dziękujemy występującym, darczyńcom i wszystkim przybyłym na wydarzenie.

Wydarzenie było transmitowane na żywo dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach projektu grantowego Konwersja Cyfrowa Domów Kultury dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.