Zespół Śpiewaczy z Honiatycz

Przedstawiamy ostatni teledysk z cyklu „ROZŚPIEWANE WERBKOWICE” - inicjatywy realizowanej w ramach projektu „Werbkowice stawiają czoła wyzwaniom poprzez dostęp do kultury on-line!” w ramach Konwersji Cyfrowej Domów Kultury.

Kadr z teledyski zespołu Górzanki z Gozdowa

Przedstawiamy kolejny teledysk z cyklu „ROZŚPIEWANE WERBKOWICE” - inicjatywy realizowanej w ramach projektu „Werbkowice stawiają czoła wyzwaniom poprzez dostęp do kultury on-line!” w ramach Konwersji Cyfrowej Domów Kultury. 

Zespół śpiewaczy LOTOS z Werbkowic

Przedstawiamy kolejny teledysk z cyklu „ROZŚPIEWANE WERBKOWICE” - inicjatywy realizowanej w ramach projektu „Werbkowice stawiają czoła wyzwaniom poprzez dostęp do kultury on-line!” w ramach Konwersji Cyfrowej Domów Kultury. Materiał zrealizowany w ramach projektu grantowego Konwersja Cyfrowa Domów Kultury dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

Zespół Vocalizer
Przedstawiamy kolejny teledysk z cyklu „ROZŚPIEWANE WERBKOWICE” - inicjatywy realizowanej w ramach projektu „Werbkowice stawiają czoła wyzwaniom poprzez dostęp do kultury on-line!” w ramach Konwersji Cyfrowej Domów Kultury.

Kapela Podwórkowa STAH z Werbkowic

W ramach projektu Konwersji Cyfrowej Domów Kultury, pt. „Werbkowice stawiają czoła wyzwaniom poprzez dostęp do kultury on-line!”, Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach realizuje inicjatywę po nazwą „ROZŚPIEWANE WERBKOWICE”, która polega na rejestracji audio i wideo zespołów działających przy GOK Werbkowice.