Plakat

Zapraszamy na XIV Wojewódzki Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych, który odbędzie się 16.06.2024 o godz. 14:00 w Amfiteatrze w Werbkowicach. Na scenie zaprezentują się:

Chałki wykonane przez uczestników zajęć

1 czerwca jest głównie kojarzony z Dniem Dziecka ale to również Światowy Dzień Bułki, dlatego postanowiliśmy wrócić do tego tematu na Małym Konstruktorze. Z racji tego, że mamy wiele rodzajów bułek, na zajęciach wybraliśmy przepis na chałki maślane z kruszonką.

Uczestnicy wydarzenia

W niedzielę odbyła się druga edycja Gminnego Dnia Sportu i Dnia Dziecka. W tym roku największą popularnością cieszyły się konkurencje: rzut lotką do tarczy o puchar Wójta Gminy Werbkowice Moniki Podolak, rzut do kosza, Bumper Ball oraz minisiatkówka.

Hamburger wykonany przez dzieci

Najlepszym sposobem na celebrowanie święta hamburgera było przygotowanie zdrowej domowej wersji tego fast foodu. Samodzielnie skomponowaliśmy sosy, przyprawiliśmy i uformowaliśmy kotlety, nie obyło się też bez dużej ilości świeżych warzyw. Każdy był trochę inny ale wszystkie były równie smaczne co widać na zdjęciach.

Występujący podczas wydarzenia

Z okazji Dnia Matki (26.05.2024) w GOK Werbkowice zrobiło się barwnie i wyjątkowo za sprawą występów taneczno-wokalnych. Na scenie zaprezentowali się: