Plakat Dożynki gminno-parafialne
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Werbkowice na Dożynki Gminno-Parafialne, które odbędą się 15.08.2021r. w Werbkowicach (teren przy Zespole Pałacowym, ul. Parkowa 6).
Program:
- godz. 12:30 – Zbiórka i ustawienie delegacji dożynkowych przy kościele w Werbkowicach
- godz. 13:00 – Msza Św. w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Werbkowicach oraz korowód wieńców dożynkowych (w kierunku Zespołu Pałacowego, ul. Parkowa 6)
- godz. 14:30 – Oficjalne otwarcie Dożynek
Występy zespołów:
- zespoły działające przy GOK Werbkowice: GÓRZANKI, LOTOS, Kapela STAH
- No Limit
- godz. 18:00 – Koncert gwiazdy wieczoru CLEO
- SEEKING DREAMS
- MEFFIS

Dodatkowe atrakcje:
- Konkurs Wieńców Dożynkowych, rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci na najpiękniejszy bukiet zielny.
- Nieodpłatnie: grochówka
- Stoiska: gastronomiczne, rękodzieło, zabawki, KGW Werbkowice i dmuchane zjeżdżalnie.

Zapraszają: Wójt i Gminy Werbkowice, Parafia pw. Świętego Michała Archanioła w Werbkowicach, Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach.

Sponsorzy: Ars Piekarnia Cukiernia Antoni Artur Skrzypa, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, Restauracja Rafinada Werbkowice