Plakat Gminny Dzień Sportu

Zapraszamy na GMINNY DZIEŃ SPORTU, który odbędzie się 11.06.2023 w parku przy GOK Werbkowice. W programie konkurencje sportowe z nagrodami, pokazy STRONGMAN i wiele innych.

W PROGRAMIE:
godz. 14:00
konkurencje sportowe (zespołowe, rodzinne, indywidualne) z nagrodami, (wśród konkurencji odbędą się m.in. skoki w workach, przeciąganie liny, rzut lotką do tarczy, strzelanie do bramki, żonglowanie piłki nogą itp.)*
godz. 16:00pokazy STRONGMAN i konkurencje dla publiczności

DODATKOWE ATRAKCJE:
- strefy przygotowane przez Młodych Animatorów Kultury (w tym: malowanie twarzy, warkoczyki, gokarty, alko i narkogogle, lemoniada, ciastka, itp.)
- dmuchane zjeżdżalnie
- grill z kiełbaskami

*szczegóły dotyczące zapisów wkrótce

Wydarzenie dofinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Werbkowicach w ramach Środowiskowego programu profilaktyki przeciwalkoholowej pt. „Gminny Dzień Sportu”.