Młodzi Animatorzy Kultury

14.10.2022 Młodzi Animatorzy Kultury pojechali na wycieczkę do Lublina gdzie czekały na nich dwie atrakcje. Pierwszą była wizyta w LASER CITY gdzie MAKi mogły przetestować swoją sprawność fizyczną i celność na Paintballu Laserowym.

Drugą natomiast była zabawa w escape roomach LET ME OUT (Sherlock Holme, Klątwa Majów, Grobowiec Farona i Diabelski Cyrk) gdzie przydała się umiejętność logicznego myślenia. Był też czas na krótkie zwiedzanie i zakupy.

Wydarzenie współfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Werbkowicach w ramach Środowiskowego programu profilaktyki przeciwalkoholowej pt. „MŁODZIEŻ POTRAFI – przeciwdziałanie uzależnieniom poprzez angażowanie młodzieży w działania na rzecz lokalnej społeczności”.