Uczestnicy konkursu

29 października 2021 w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach miał miejsce 25. Jesienny Konkurs Recytatorski.
W konkursie uczestniczyło 12 młodziutkich i utalentowanych recytatorów z naszej gminy.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich, uwrażliwienie na piękno poezji oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich.
Występy oceniło jury w składzie: pani Marzanna Muzyczuk (bibliotekarz, instruktor do spraw recytacji MBP Hrubieszów), pani Elżbieta Swatek-Wańczycka (instruktor plastyki GOK Werbkowice), pani Zofia Kowalska (bibliotekarz GBP Trzeszczany).

Komisja postanowiła nagrodzić:
- Krzysztofa Węgrzynowskiego z PSP Hostynne Kolonia,
- Karolinę Prus z SP Sahryń,
- Kacpra Kalembę z SP Sahryń,

oraz przyznać wyróżnienia:
- Zuzannie Musur z SP Sahryń,
- Jakubowi Kaźmierczukowi z SP Sahryń,
- Zofii Bieńko z PSP Podhorce.

Osoby nagrodzone zostały zakwalifikowane do Turnieju Powiatowego, który odbędzie się 9.11.2021r. w Trzeszczanach.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zachęcamy do spotkań z poezją nie tylko podczas konkursów recytatorskich.