Basia i Lucynka

Dzień Bibliotekarza rozpoczyna wyjątkową akcję - Tydzień Bibliotek (8-15.05), która w tym roku odbywa się pod hasłem „Biblioteka – miejsce na czasie”. Nasza biblioteka jest na czasie dzięki Lucynce i Basi - dziękujemy Wam za pasję i zaangażowanie, które przyczyniają się do rozwoju czytelnictwa i życzymy, aby każdy dzień przynosił radość z pracy.

Jedną z pierwszych osób, która odwiedziła Nasze Bibliotekarki z najlepszymi życzeniami, była Pani Monika Podolak - Wójt Gminy Werbkowice. Zachęcamy innych do takiego miłego gestu i odwiedzenia biblioteki lub składania życzeń w komentarzach – dziewczyny na pewno się ucieszą.

A oto przesłanie i kilka propozycji czytelniczych od Lucynki i Basi: „Biblioteka to przestrzeń, która jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od wieku, umiejętności czy preferencji czytelniczych. To centralne miejsce doświadczeń kulturalnych.”

W tym tygodniu polecamy:
- dla dzieci „Pociągi” i „Kicia Kocia”,
- dla zakochanych „Rzeczy, których nie dokończyliśmy” i „Jeden miesiąc na miłość”,
- dla lubiących podróże „Brazylia”,
- dla tych co lubią bibliotekę „Biblioteka o północy”,
- dla lubiących dreszczyk emocji „Poszukiwacze zwłok”,
- dla lubiących dobre jedzenie „Sielskie smaki”.

Zapraszamy do naszej biblioteki.